TESLİMAT BİLGİLERİ - Moda Canel

TESLİMAT BİLGİLERİ

Anasayfa » TESLİMAT BİLGİLERİ

Sitenizde kargo ücreti ne kadardır?

İnternet mağazamızdan yapacağınız Türkiye teslim tüm alışverişlerinizde kargo ücreti 8.90 TL (KDV Dahil) olarak hesaplanmaktadır.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz? 

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz Türkiye teslim siparişleriniz, size Yurtiçi Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Kargom ne zaman ulaşır? 

Türkiye teslim siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 2 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, bu günleri takip eden 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Diğer ülkeler teslim siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 3 ila 7 iş günü arasında değişmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, bu günleri takip eden 2 iş gününde kargoya verilecektir.

 

Kargomu nasıl takip edebilirim? 

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo şirketinden gelen takip numarasıyla kargo şirketinin kargo takip bölümünden takibini yapabilirsiniz.

Kargomu benden başka bir kişi teslim alabilir mi? 

Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.

Kargo paketim ben adresimde yokken gelmiş. Ne yapabilirim?

Adresinizde bulunamamanız durumunda, paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlemeniz için bir not bırakılır

Yurt dışına veya KKTC’ye sipariş gönderimi yapılıyor mu?

Yurt dışına veya KKTC’ye Ulusal Posta Servisi kullanılarak gönderim yapılmaktadır. Teslimat süresi için Müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Üye iseniz, siparişinizin statüsünü “Hesabım” bağlantısındaki “Siparişlerim” sekmesinden kontrol ediniz.

Türkiye teslim siparişiniz kargoya verilmiş ise, konu ile alakalı olarak 444  numaralı MNG Kargo Müşteri Hizmetlerinden yardım almanızı rica ederiz.

Diğer ülkeler teslim siparişiniz kargoya verilmiş ise, konu ile alakalı olarak DHL Kargo Müşteri Hizmetlerinden yardım almanızı rica ederiz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim? 

Üye iseniz, siparişinizin statüsünü “Hesabım” bağlantısındaki “Siparişlerim” sekmesinden kontrol ediniz. Üye olmadan alışveriş yaptıysanız, sitemizin alt kısmında yer alan “Sipariş Takibi” bağlantısını kullanarak siparişinizin statüsünü görebilirsiniz.

Eğer “Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise, yeni alıcı kişi bilgilerini iletişim bölümündeki formdan  müşteri hizmetlerimiz vasıtasıyla bize iletebilirsiniz.

Türkiye teslim siparişiniz kargoya verilmiş ise, konu ile alakalı olarak  444 numaralı MNG Kargo Müşteri Hizmetlerinden yardım almanızı rica ederiz. Diğer ülkeler teslim siparişiniz kargoya verilmiş ise, konu ile alakalı olarak DHL Kargo Müşteri Hizmetlerinden yardım almanızı rica ederiz.

Siparişimi daha hızlı gönderebilir misiniz? 

Siparişleriniz standart olarak 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Daha hızlı bir teslimat seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Siparişim yanlış/kusurlu geldi, ne yapmalıyım? 

Yanlış veya kusurlu bir ürün teslim aldığınızda, siparişinizle birlikte site üzerinden iade talep formunu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında dilediğiniz kargo firmasıyla (içinde fatura bilgileri bulunmak kaydıyla) ürün/ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

Ürün tutarı, 30 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

Scroll To Top
Kapat
Close
Mağaza
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor!

Alışverişe Başla