Kruvaze Yaka - Moda Canel

Kruvaze Yaka

Anasayfa » Medikal » Medikal Takım » Kruvaze Yaka
Kruvaze Yaka

3 ürünün tamamı gösteriliyor

Gösterim Sayısı:

Kruvaze Yaka Biyeli Cerrahi Nöbet Takımı Alpaka Kumaş

Ürün Bilgisi:

Alpaka modeli alt üst olarak 2 parçadan oluşan bir takımdır.Alt ve üst parçalar aynı renk ve kumaştan üretilir.Terletmeyen Alpaka kumaştan imal edilir.Üst kısmında 2’si etek bölümünde, 1’i de göğüs bölümde olmak üzere 3 adet cebi bulunur.Alt kısım lastiklidir ve ayarlanabilir bağcığa sahiptir. Bağcık rengi değişiklik gösterebilir.Özel sipariş ile ince terikoton takım da yapılabilmektedir.

Kruvaze Yaka Biyeli Cerrahi Nöbet Takımı Alpaka Kumaş

Ürün Bilgisi:

Alpaka modeli alt üst olarak 2 parçadan oluşan bir takımdır. Alt ve üst parçalar aynı renk ve kumaştan üretilir. Terletmeyen Alpaka kumaştan imal edilir. Üst kısmında 2’si etek bölümünde, 1’i de göğüs bölümde olmak üzere 3 adet cebi bulunur. Alt kısım lastiklidir ve ayarlanabilir bağcığa sahiptir. Bağcık rengi değişiklik gösterebilir. Özel sipariş ile ince terikoton takım da yapılabilmektedir.

Kruvaze Yaka Biyeli Cerrahi Nöbet Takımı Terikoton Kumaş

Ürün Bilgisi:

TERİKOTON KRUVAZE YAKALIDIR. 3 ADET CEBİ BULUNMAKTADIR.TERİKOTON İNCE BİR KUMAŞTIR. YAZ – KIŞ KULLANIMINA UYGUNDUR.%35 PAMUK %65 POLYESTER HARMANDAN KARIŞIM İPLİKTEN DOKUNMUŞ, 115 GR/M2 AĞIRLIĞINDA İTHAL BİR KUMAŞTIR.Alt ve üst parçalar farklı renklerde olabileceği gibi aynı renklerde de seçilebilir.Alt pantolon beli lastiklidir.

Scroll To Top
Kapat
Close
Mağaza
Filtre
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor!

Alışverişe Başla