Acil Sağlık - Moda Canel

Acil Sağlık

Anasayfa » Medikal » Acil Sağlık
Acil Sağlık

5 ürünün tamamı gösteriliyor

Gösterim Sayısı:

Yeni 112 Lacivert Penye Koton V Yaka T-Shirt

Ürün Bilgisi:

112 PENYE KOTON T-Shirt Modeli Üst Parçadan Oluşmaktadır.%100 PAMUK Kumaştan Üretilir. V Yaka Modelidir.Takma Koldur.

Yeni 112 Lakost T-Shirt (Kısa) Lacivert

Ürün Bilgisi:

112 Tshirt Modeli Üst Parçadan Oluşmaktadır.Terletmeyen Lakost Kumaştan Üretilir.Düğmeli Tip Klasik Yaka Modelidir.Kol Tipi: Reglan Koldur.

112 Polar Acil Sağlık Polar

Ürün Bilgisi:

Sarı Polar Modeli Üst Olarak Tek Parçadan Oluşmaktadır.Sol Kolda Kokart Cırt Alanı, Sağ Kolda Türk Bayrağı ve 112 Acil Sağlık Bakanlığı Yazılı Armalar Mevcuttur.Sol Göğüste Sağlık Bakanlığı Logosu ve Üstünde Kokart Cırt Alanı Yer Almaktadır.Sağ Göğüs Kısmı Boştur.%100 Polyester Antipilling Polardır.

Yeni 112 Yazlık Yelek

Ürün Bilgisi:

112 Yelek Modeli Üst Olarak Tek Parçadan Oluşmaktadır.Sarı ve Lacivert Tasarıma Sahiptir.Sağlık Bakanlığına Uygun Reflektör Kullanılmaktadır.Sol Göğüste Sağlık Bakanlığı Logosu Yer Almaktadır.Sağ Göğüste İki Adet Cırtlı Kokart Alanı Bulunmaktadır.

Yeni 112 Likralı Coton Pantolon (Slım Fıt)

Ürün Bilgisi:

112 Likralı Cotton Pantolon Modeli toplamda 5 cepten oluşmaktadır.Rahat kullanım Amaçlı Likralı Kumaştan Üretilir.Sağ ve Sol diz yanlarında cepleri bulunmaktadır.Sağlık bakanlığı standartlarında yanlarında reflektörleri bulunmaktadır.Standart Olarak Klasik Kesim Pantolon Kalıbındadır.Bel kısmı lastiklidir ve kemer takma yeri bulunmaktadır.

Scroll To Top
Kapat
Close
Mağaza
Filtre
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor!

Alışverişe Başla