Bayan İş Önlüğü - Moda Canel

Bayan İş Önlüğü

Anasayfa » İş Elbiseleri » Önlük » Bayan İş Önlüğü
Bayan İş Önlüğü

4 ürünün tamamı gösteriliyor

Gösterim Sayısı:

Bayan İş Önlüğü Aksesuarlı

Ürün Bilgisi:

Düğmeli ön kapama, yaka garni kumaştan, sol göğüste garni kumaştan aksesuarlı cep, yanlarda garni kumaştan aksesuarlı üstten cepler, kol ağızlarında garni kumaştan aksesuar, %65 Polyester, %35 Viskon 170 gr/m²

Uzun Boy Mono Yaka Bayan Baskılı Öğretmen Önlüğü

Ürün Bilgisi:

Alpaka kumaştan üretilmiştir. Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri sol üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır. Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıt çıtlardan yapılmıştır. Önlük klasik kol kesimliyle dikilmiş ve uzun kolludur. Polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur. Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir. Ürünümüz öğretmenler için özel olarak tasarlanmıştır. İstemiş olduğunuz baskı yapılabilmektedir.

Uzun Boy Mono Yaka Bayan İş Önlüğü

Ürün Bilgisi:

Alpaka kumaştan üretilmiştir. Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri sol üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır. Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıt çıtlardan yapılmıştır. Önlük klasik kol kesimliyle dikilmiş ve uzun kolludur. Polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur. Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.

Scroll To Top
Kapat
Close
Mağaza
Filtre
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor!

Alışverişe Başla