Bayan Güvenlik Kaban - Moda Canel

Bayan Güvenlik Kaban

Anasayfa » Güvenlik Kıyafetleri » Güvenlik Kaban » Bayan Güvenlik Kaban
Bayan Güvenlik Kaban

6 ürünün tamamı gösteriliyor

Gösterim Sayısı:

Polar Mont Güvenlik Nakışlı

Ürün Bilgisi:

Komple fermuarlı yandan cepli polar monttur. %100 Polyester/Antipilling (tüylenmez) özellikli polar, göğüs ve sırt “Özel Güvenlik” yazıları dahildir. Unisex kalıptır.

Bayan Siyah Güvenlik Kaban

Ürün Bilgisi:

Fermuarlı ön kapama üzeri rüzgar koruyucu, omuzlarda apolet, kapitone astar, ürünün sırt kısmına reflektif ”özel güvenlik” yazısı dahildir. Fermuarlı, gizli kapşonludur. Bondik kumaş olup %100 polyesterdir. Omuzlardaki özel güvenlik apoletleri ve göğüsteki özel güvenlik arması ayrı olarak satılmaktadır.

Yeni Kamu Personel Özel Güvenlik Kışlık Softshell Mont

Ürün Bilgisi:

Yönetmeliğe uygun, softshell kumaş, membranlı ve polarlı, polyester ve elastanlıdır. Kol ve göğüs dokuma arma cırtlı fiyata dahildir. İsteğe göre 3D arma ile ayrıca satın alınarak kombinlenebilir.

Reflektif Şeritli Güvenlik Kaban

Ürün Bilgisi:

Fermuarlı ön kapama üzeri rüzgar koruyucu, omuzlarda apolet, kapitone astar, ürünün sırt kısmına reflektif ”özel güvenlik” yazısı GİZLİ ve dahildir. Kapşonludur. Bondik kumaş olup %100 polyesterdir. Reflektif şeritlidir. Unisex kalıptır.

Yeni Kamu Personel Özel Güvenlik Kışlık Dış Ve İç Kaban

Ürün Bilgisi:

Yönetmeliğe uygun, %100 Polyester membranlıdır. İçi astarlıdır ve iç mont için fermuar yerleri hazırdır. İç mont içi kapitone elyaflıdır. Kol ve göğüs dokuma arma fiyata dahildir. İsteğe göre 3D arma ile ayrıca satın alınarak kombinlenebilir.

Yeni Kamu Personel Özel Güvenlik Yağmurluk Panço

Ürün Bilgisi:

Yönetmeliğe uygun,%100 Polyester membranlıdır. Kol dokuma arma fiyata dahildir. İsteğe göre 3D arma ile ayrıca satın alınarak kombinlenebilir.

Scroll To Top
Kapat
Close
Mağaza
Filtre
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor!

Alışverişe Başla