Hakkımızda - Moda Canel

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

KURUMSAL

Moda Canel Personel Giyim’in temelleri Mercan Çakmakçılar Yokuşu’nda Canel Giyim olarak hem Kurucumuz hem de Babamız Ahmet Aytuğ tarafından 80’li yılların başında atılmıştır. Güvenlik kıyafetleri ve aksesuarları alanında en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda sektöre kalifiye elemanlar kazandırmıştır. 1993 yılının başında ünvanımız Moda Canel Giyim olarak değişmiş merkezimiz Fatih’e taşınmıştır. Faaliyetlerine burada devam ederek gelişmeye devam etmiş, Güvenlik kıyafetlerinin yanı sıra İş Elbiseleri alanında da üretim ve satışa başlamıştır. Kaliteli üretim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti politikası ile yola çıkan Moda Canel, her geçen gün bilinirliğini arttırmış ve bugünlere ikinci kuşak olarak bayrağı devralarak gelmiştir. Ürün çeşitliliğimizin ve kapasitemizin artmasıyla 2018 yılında merkezimizi toplam kullanım alanı 1000 m2 olan ve içerisinde 200m2 parekende satış mağazası bulunan Alibeyköy’e taşımış olup faaliyetlerimize bu adreste devam etmekteyiz.

NEDEN MODA CANEL

Moda Canel Giyim olarak temel amacımız müşterilerimizle güvene dayalı sağlam ilişkiler kurmaktır. Ürünlerimizi yılların bize verdiği deneyim ve tecrübe ile iddialı ve yaratıcı çözümler üreterek sunmak meslek etiğimizin temelini oluşturmaktadır. Nitelikli personellerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve zamanında cevap verebilmek için; müşteri odaklı çalışma disiplini çerçevesinde, yüksek kaliteden ödün vermeden, müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümler sunmak ile yükümlüdür. Moda Canel olarak en iyi sonucun müşterimiz ile yakın işbirliği çerçevesinde yürütülen çalışmalarla elde edileceğine inanırız. Bu bağlamda bilgimizi ve birikimimizi tüm açıklığı ile müşterimize açar, üretken bir çalışma ortamı yaratırız.

“HATIRLATIRIZ, KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR, FARK YARATIR!”

Müşteri Memnuniyeti

Tümüyle müşteri odaklı çalışırız

Şeffaflık

İş ilişkilerimizi açıklık, dürüstlük ve bütünlük içinde yürütürüz

Mükemmellik

Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu şiarla sorumluluklarımızın ifasında daima mükemmeli ararız

Fikirler Önemlidir

Tümüyle müşteri odaklı çalışırız

Uygun Fiyat

İş ilişkilerimizi açıklık, dürüstlük ve bütünlük içinde yürütürüz

Kaliteli Hizmet

Hizmet kalitesinde en iyiye ulaşabilmek için, yenilik ve gelişimin zorunluluğuna ve sürekliliğine inanırız. Bu bağlamda, hizmet alanlarımızı kapsayan, ulusal ve uluslar arası tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederiz.

325 +
MUTLU MÜŞTERİ
102 +
ÇALIŞAN SAYISI
39 +
YILLIK DENEYİM
1280 +
ÜRÜN SAYISI
Scroll To Top
Kapat
Close
Mağaza
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor!

Alışverişe Başla