Moda Canel - Personel Giyimde Profesyonel                              

Baskı ve Nakış

BASKI VE NAKIŞ HİZMETLERİ

Firma logonuz kurumsal kimliğinizi tanıtmanın ilk ve en önemli yoludur. Firmanız için en değerli reklam olan logo, firmanızın ya da iş kolunuzun ismi, harfi, simgesi ya da resimsel öğeler kullanılarak sembelleştirilir.

Modacanel olarak logonuzu satın aldığınız ürünlerin üzerine nakış ve baskı olarak yerleştirebiliyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet politikamızla sektörümüzde 1983 yılından bu yana sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata verme güvencesi yola devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TRANSFER BASKI

Transfer baskı uygulamalarında temel prensip; laser ,inkjet yazıcılardan baskı alınan veya farklı yöntemlerle hazırlanan transfer kağıdı üzerindeki resim veya tasarımın, baskı yapılacak yüzeye uygun transfer presleri veya ekipmalar kullanılarak aktarılmasıdır.

SERİGRAFİ BASKI

Yüksek adetli ve ürüne direk olarak serigrafi işleminin yapılması tercih edilmeyen durumlarda, baskının özel transfer kağıtları üzerine serigrafi yöntemi ile aktarıldığı metod olup, transferin ürün üzerine aktarılması, diğer sıcak transfer uygulamalarıyla aynıdır.

FLEX BASKI

hazır renkli transfer baskı folyolarından plotterlerde kesilerek, en ince detayını dahi bırakmadan taşıyıcı sayesinde tekstil yüzeyine prese hazır hale getirilir. Pamuklu ve polyester olarak her türlü yüzeyde rahatça ve kalıcı olarak uygulanır. Renkli yüzeylerde, kalın malzeme yapısı sayesinde kesinlikle kumaş rengini baskı yüzeyine vermez. Renk seçeneğinin çokluğundan dolayı en çok tercih edilen sistemlerimizden biridir.

FLOK BASKI

Forma baskısının yapıldığı mümkün baskı çeşitidir. Kadifemsi yapıya sahip olan tekstil için kullanılan kesim folyosuna flok baskı denir. Yüksek flok yoğunluğuna sahiptir. Pamuklu, polyester, kumaşlarda kullanmak mümkündür. bütün plotterlar ile kullanılabilir. Kalın ve sert malzeme yapısı olduğu için genellikle 60 derecelik bıçak ile kesilmesi uygundur. Taşıyıcısı hafiften yapışkan olduğu için en ufak ayrıntıları bile mükemmel keser. Tekstil üzerinden kadifemsi yada kabartmalı bir görüntü sunmaktadır diyebiliriz. Firmamız flok baskı yapmaktadır